O nás

Kdo jsme?

Jsme malá rodinná dílnička, ve které se s radostí i chutí nejrůznější formou zapojují všichni členové rodiny. V dnešní době se zaměřujeme především na výrobu šitých a háčkovaných výrobků. Do všech našich výrobků se snažíme dávat nápad, srdce i skrytou vazbu pro vás. Chceme vám dělat radost, chceme vás prostřednictvím našich výrobků ozdobit a stát se tak součástí vašich světů. Oděvy, hračky a doplňky vyrábíme s maximální pečlivostí a nehledíme na ně jako na strojově vyráběné kusy – pro nás je každý kousek originál, do kterého jsme vložili náš čas a kus našeho srdce.

Uzlíček – srdcová záležitost

Ačkoli drtivá většina názvů e-shopů vzniká s jediným cílem – jedním slovem shrnout, co daný internetový obchod nabízí – a v podstatě nemá žádný skrytý podtext, pro nás má název Uzlíček srdcový význam. Tohle pojmenování pochází již z dob našich začátků, kdy jsme se v naší rodinné dílničce věnovali pletení, vyšívání a dalším ručním pracím.Už tehdy uzlíček symbolizoval uzlík na přízi.

Co všechno zde můžete nalézt?

Každý člen naší rodiny se věnuje jiné ruční práci, proto je také naše nabídka tak široká. Zabýváme se šitím osobních i bytových doplňků, háčkováním nejen dospěláckých čepiček, ale také dětských hraček. Ručně vyrábíme šperky a jiné doplňky. Také u nás najdete nabídku litých svíček. 
Každé kousek je pro nás originál, o který se s Vámi rádi podělíme.
 

Na co se můžete těšit?

Neustále pro Vás připravujeme nové věci. Momentálně usilovně pracujeme na doplnění našeho e-shopu, aby se naše široká nabídka dostala mezi Vás všechny, nejen ty které potkáme osobně. 
Pracujeme také na organizaci nových tématických kurzů a workshopů. A snažíme se pro Vás sepsat naučné tutoriály.