Archiv Blogu
RSS

Blog

Zima klepe na dveře
Zima klepe na dveře
 
Zima nám panuje teplotně i kalendářně a tomu je třeba přizpůsobit i výběr oblečení. Neodmyslitelnou součástí nejchladnějšího ročního období jsou čepice a kukly, které si získávají pozornost stále většího počtu lidí – a to jak dětí, tak i dospělých. S čepičkou z příjemného materiálu si zimu daleko více užijete. Nejenže vám nebude zima na hlavu nebo na uši, ale zároveň díky ní můžete vyjádřit svůj styl nebo doplnit celkový outfit.

 

Háčkované čepičky jdou opět do módy!

Zatímco dříve byly háčkované doplňky velice moderní a každý je toužil nosit, postupem času jejich popularita klesla a háčkované věci zmizely z trhu. Dnes je ale všechno jinak a ručně háčkované čepičky jdou opět do módy! Na našich stránkách si můžete vybrat z rozmanité nabídky čepiček nebo dětských kukliček, které jsou háčkované s maximální pečlivostí a snahou udělat vám tu největší radost. Háčkované čepice jsou vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé – stačí si jen vybrat!
 

Užijte si zimu pohodlně!

 
Mnoho lidí zastává názor, že háčkované věci nepříjemně koušou. Možná tomu tak bývalo dříve, kdy byly k háčkování používány na dotek nepříjemné materiály. Naše čepičky a dětské kukličky jsou uháčkované z velice příjemného materiálu, který vám poskytne ten největší komfort. Na hlavě se velmi dobře nosí, dostatečně vás zahřeje a navíc vám dodá šmrnc. U nás se nemusíte bát – naše výrobky rozhodně nekoušou!
 

Co vám můžeme nabídnout?

 
Ať už hledáte roztomilou čepičku pro své dítko nebo vnouče, nebo snad chcete pořídit jeden slušivý model sami sobě, vybírat můžete z vícero variací. Připravili jsme pro vás nabídku čepiček v podobě sovy, žirafy, berušky, ježka, sněhuláka nebo třeba myšky či oslíka. Věříme, že si zde každý dokáže přijít na své. V nabídce nechybí ani rozkošné dětské kukličky v podobě berušky nebo žirafy. Každou čepičku uháčkujeme přesně dle vašich představ – stačí nám jen napsat obvod hlavy a požadovaný motiv.