Háčkované hračky

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Medvídek Trhánek

Ručně háčkovaná dekorace vysoká cca 28cm. Je vhodná jako dárek, hračka i jako dekorace. Je uháčkován z příjemné příze od českého výrobce. Náplň: protialergické polyesterové kuličky Zhotoveno podle zahraničního návodu. Hračka bude zhotovena na zakázku do 30 dnů.
540,00 Kč

Myš

Ručně háčkovaná myška vysoká cca 23 cm. Je vhodná jako dárek, hračka i jako dekorace. Je uháčkován z příjemné příze od českého výrobce. Náplň: protialergické polyesterové kuličky Zhotoveno podle zahraničního návodu. Hračka bude zhotovena na zakázku do 30 dnů.
280,00 Kč

Pes

Ručně háčkovaný pes vysoký cca 38 cm. Je vhodný jako dárek, hračka i jako dekorace. Je uháčkován z příjemné zahraniční žinylkové příze. Náplň: protialergické polyesterové kuličky Zhotoveno podle zahraničního návodu. Hračka bude zhotovena do 30 dnů.
430,00 Kč

Moucha CC

Ručně háčkovaná moucha vysoká cca 45 cm. Je vhodná jako dárek, hračka i jako dekorace. Je uháčkován z příjemné příze od českého výrobce. Náplň: protialergické polyesterové kuličky Zhotoveno podle zahraničního návodu. Hračka bude zhotovena na zakázku do 30 dnů.
580,00 Kč

Pan Koule

Ručně háčkovaná koule vysoká cca 22 cm. Je vhodná jako dárek, hračka i jako dekorace. Je uháčkován z příjemné příze od českého výrobce. Náplň: protialergické polyesterové kuličky Zhotoveno podle zahraničního návodu. Hračka bude zhotovena na zakázku do 30 dnů.
500,00 Kč

Lenochod

Ručně háčkovaná dekorace vysoká cca 20 cm. Je uháčkován z příjemné příze od českého výrobce. Náplň: protialergické polyesterové kuličky Zhotoveno podle zahraničního návodu. Hračka bude zhotovena na zakázku do 30 dnů.
350,00 Kč