RSS

Aktuality

Nové hračky -sobota 29. června 2019
Dnes jsme přidali sedm nových háčkovaných hraček. Mrkněte! Která se Vám libí nejvíce?
Zima už je tu! -sobota 1. prosince 2018
Do nabídky nově přibyly háčkované zimní čepice, tunely a kukly. Také připomínáme článek "Zima klepe na dveře", který najdete na našem blogu, ve kterém se dozvíte více o dětských čepičkách a kuklách.
Organizéry -pondělí 19. listopadu 2018
Přidali jsme do nabídky organizéry, které naleznete pod šitým zbožím. Organizéry Vám vřele doporučujeme, dají se snadno vzít do kabelky jako organizéry, v některých motivech je lze používat i jako psaníčka, například do divadla apod.
Dětské polštářky -úterý 6. listopadu 2018
Tak a jsou tady všechny dosud dostupné dětské motivy, které máme na polštářcích k domalování. Brzy se ještě můžete těšit na polštářky s mandalami.
Polštářky k domalování -pondělí 5. listopadu 2018
Dnes do naší nabídky přibyly první motivy polštářků k domalování. A další je budou v blízké době následovat. Nalézt je můžete ve složce šité zboží - dekorace.
Polštářky k domalování -neděle 28. října 2018
Poslední dva víkendy jsme usilovně pracovali na vyrábění polštářků k domalování. Připravili jsme několik motivů: zvířátka, panenky, dopravní prostředky, mořskou panu a jiné. V plánu máme ještě mandaly. Teď nás čeká vše nafotit a postupně to nahrnout sem. Můžete se těšit. Nejpozději od 5.11. tu budou :-)
E-shop -sobota 28. července 2018
Stále probíhá doplňování nového zboží.